Categories: Aktualitete

Nuk kisha dashtë me jetu asnjë ditë pa Uvejsin Zoti mos e baftë, nëse ai shkon, s’kisha dashtë kurrë me lanë vet me shku

Në emisionin Libero në kanalin ATV ishte I ftuar Hoxha Halil Kastrati I cili ka folur për je,tën e tij dhe aktivitetin e tij më shoqaten Jetimat e Ballkanit, shkruan Republika online.Halil Kastrati ka folur për femijët e tij ku njëri nga fëmijët është sprovuar më se.mu.ndjen e autizmit,“Nuk kisha dashtë me jetu asnjë ditë pa Uvejsin. Sht yp rejkIamen e p0shtme

Advertisement

Zoti mos e baftë, nëse ai shkon, s’kisha dashtë kurrë me lanë vet me shku, je.ta e kësaj bote ështe skenar në vete.Firdeusi je.ton në Austri është I martuar, Ebu Bekri dhe Uvejsi është këtu, Uvejsi është autik është një sprovë qe na kaplu familjen tonë megjithatë është me I bukuri në botë më I miri. Sht yp rejkIamen e p0shtme

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Prifti serb: Ka ardhur koha që të kthehemi përsëri në Kosovë

Nuk resht së politizuari dhe polarizuar sítuatën kreu i Kishës Ortodokse: Do të kthemi në…

5 hours ago
  • Aktualitete

Nga SHBA vjen lajmi qe po dridh Ballkanin – Greqia drejt njohjes së Kosovës?!

Kosova temē nē takimin e Dendias me Blinkenin: A po lēviz Greqia drejt njohjes? Shtetet…

5 hours ago
  • Aktualitete

Testamenti pasuror që ja mbajti të fshehur Nexhmija burrit të saj Enver Hoxhës në ’81-in dhe pas v.dekjes së tij, shkoi në….

Publikohen disa dokumenta të rralla arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të…

5 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

5 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

5 hours ago
  • Aktualitete

Selakoviq:Thaçi është ka’sap i Ballkanit, i thotë Osmanit se Vuçiqi është presidenti yt

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Nikola Selakoviq, në fjalën e tij në mbledhjen e Këshillit…

5 hours ago