Categories: Aktualitete

Nusja go.det bashkëshortin në tes.tikuj në ditën e martesës me një top bejsbolli

Një çift britanik si duket nuk e nisi mbarë jetën martesore – pasi nusja go.diti burrin e saj në tes.tikuj gjatë një loje në dasmë.Sipas medieve të huaja, Sarah Chesterfield e veshur me fustanin e saj të bardhë go.diti me top bejsbolli bashkëshortin e saj Matt Chesterfield.Në ato momente burri i saj bie në tokë dhe duke u rrotulluar nga dhi.mbja.

Advertisement

Më pas, Sarah përfundimisht u sigurua se partneri i saj ishte mirë, pasi të dy ndanë një put.hje në kopsht.Inc.identi i papritur ndodhi kur çifti u martua më 25 shtator në Carlyon Bay Hotel, në Saint Austell, Cornwall të Anglisë.
https://www.youtube.com/watch?v=dp2_M1WA468

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago