Categories: Aktualitete

Nxjerr sεkretet Fatos Nano: Ja cila eshte Arsyeja pse e lashë Rexhinën për Xhoanën..!!

Përballë Blendi Fevziut edhe këtë herë Fatos Nano nuk e ka pasur shumë të lehtë.

Advertisement

Ai është detyruar të tregojë një nga intervistat dhe daljet e tij më të vës.htira televizive.

Për këtë pjesë, ish-Kryem.inistri ka thënë se intervista e tij më e vështirë ka qenë ajo e 18 tetorit 2001.Në këtë intervistë Nano ka shpallur ndarjen nga ish-bashkë.shortja, Rexhina dhe lidhjen me Xhoanën disa kohë më pas.

Ishte konsumim i mar.tesës së parë me ish-bashk.ëshorten Rexhina dhe që për fat të mirë i kemi dhënë një zgjidhje që na mundëson të marrim frymë lirisht.

Kemi dy familje…por që komunikojmë”, – tregoi Fatos Nano.

Advertisement

Sa i takon punës së tij në pol.itikë, ai rrëfen se nuk është bërë pishman dhe se mendon që e ka bërë mirë deri diku. Ç’a mund të bëja tjetër…

Mund të them se nuk e kam bërë keq punën, e kam bërë me shumë dashuri.

Ka patur pasion më të madh polit.ika asokohe”, – tha Nano.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

57 mins ago
  • Aktualitete

Ambasadori palestinez në Serbi: Nuk do ta njohim Kosovën!

Ambasadori i Pa.lest.inës në Serbi, Mohammed Nabhan ka bërë thirrje tek vendet arabe që t’i…

1 hour ago
  • Aktualitete

LAJMI I FUNDIT Nga Haga per Hashim Thaçin teper e rende qfar u zbulua

Mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka dorëzuar në Dhomat e Spec ializuara dhe…

1 hour ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

1 hour ago
  • Aktualitete

Bekë Berisha: Do tia n.xij jetën Albin Kurtit

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha, ka folur për rolin e dep.utetëve të…

1 hour ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

2 hours ago