Categories: Aktualitete

“O plehrë e di ç’të bëj”, zbulohet arsyeja pse Graciano goditi gazetarin: Unë dhe motra jote duhemi

Ditën e djeshme bëri xhiron në rrjet një video e publikuar nga Aulona Musta ku shfaqej Graciano duke goditur gazetarin e “Thumb on”, Ronaldon. Gjithçka ndodhi si pasojë e një kamere të fshehtë që emisioni i kishte bërë Gracianos, por cila ishte arsyeja që balerini u nxeh?

Advertisement

Mbrëmjen e djshme në “Thumb on”, u transmetua video e plotë. Në kamerën e fshehtë Ronaldo e ftoi Gracianon për të biseduar dhe i tha se ishte në një lidhje me motrën e tij. Graciano u shokua pasi motra i tregon gjithçka dhe për më tepër janë shumicën e kohës bashkë.Ronaldo vazhdoi të këmbëngulte se kishte diçka me motrën e Gracianos dhe balerini i nxehur u çua në këmbë dhe e goditi. Në këtë moment Ronaldo i tregoi Gracianos se e gjitha ishte kamerë e fshehtë.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

8 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

14 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

14 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

14 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

14 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

14 hours ago