Categories: Aktualitete

o Vehbi “Ti paguhesh nga agj.entët rusë”, “A din shkrim lexim”

Një përpIasje mes kand.idatit për kr.yetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe an.alistit Vehbi Kajtazi ka ndodhur në Debat Plus.

Advertisement

Pasi Kajtazi ia bëri pyetjen se a është e vërtetë ajo që ka thënë Fatmir Hasani se ‘Agim Bahtiri është analfabet’, Bahtiri u lëshua në ak.uza ndaj tij.

“Unë po du me të kallxu ty dicka. Ti po paguhesh nga agj.entët rusë për të njollosur figurat publike. Një meaxheri mei thënë dikujt analfabet, është tu.rpi më i madh. Ai nuk është bash kërkushi e dijnë të gjithë kush është ai’’, tha Bahtiri.

“Hajde në studio të testojmë a din shkrim e lexim”, tha Kajtazi.

“Në sa gjuhë po don me të bë shkrim e lexim ty. Ti je i paguar nga agj.entët rusë. Ke problem me vetveten dhe dëshiron ta shan.tazhosh Albin Kurtin dhe Agim Bahtirin’”

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

3 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

3 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

3 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

3 hours ago