Categories: Aktualitete

O Zot sheroje femijen time nga kjo sem.undje 🤲Mos dil pa thene Amin 🤲

Pershendetje jam nje grua nga Kosova, jam ne gjen.dje te keqe ju lutem lutuni per femijen tim sepse eshte i sem.ure, ju drejtohem te gjithe atyre qe e shohin kete mesazh dhe i falenderoj paraprakisht, mos dilni pa thene Amin dhe Zoti ju dhashte ate qe u mungon

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para sĂ« tĂ« h umbte j etĂ«n nga…

27 mins ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

29 mins ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i SerbisĂ«, Aleksandar Vulin, pĂ«rsĂ«riti sot se presidenti i SerbisĂ« Ă«shtĂ«, duhet…

31 mins ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar tĂ« LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berĂ« me…

33 mins ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrĂ«s sĂ« kryetarit tĂ« PDK-sĂ«, Enver Hoxhaj, nĂ« seancĂ«n e sotme tĂ« jashtĂ«zakonshme…

35 mins ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

NĂ« njĂ« intervistĂ« ekskluzive pĂ«r “Pobjeda”, kryeministri i KosovĂ«s, Albin Kurti, thotĂ« se ndaj vendeve…

36 mins ago