Categories: Aktualitete

Pa.nik Në Beograd Mediat Serbe E Quajnë Albin Kurtin Lid.eri Më I Rrezi.kshëm Shqiptar Për Serbinë

Shqiptari më e kstrem përshkruan planin e tij për dia/log me Beogradin (“Najekst.remniji Albanac predstavio svoj plan za dij.alog sa Beogradom“) eshte ke titulli i gazetave serbe për Albin Kurit.

Advertisement

“Unë do të marr përgjegjë.sinë për nego.ciatat dhe pastaj do të organizoj një disk.utim të brendshëm me serbët e Kosovës..” tha Albin Kurti citon gazeta Telegraf e Beogradit. Kryemi.nistri Albin Kurti prezantoi planin e tij për të vazhduar dialogun me pesë pika me Beogradin.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

1 hour ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago