• Aktualitete

Cilat janë aferat korr.uptive që flet SHBA për dinastinë Berisha si “Familja Non-grata”? VIDEO

Sali Berisha, Liri Berisha, Shkëlzen Berisha, Argita Berisha….të gjithë non-grata. Ku u bazua ky vendim i Sekretarit Amerikan, që tron.diti…

4 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari dhe Sami Lushtaku i zgjasin doren njeri – tjetrit ? Si e komentoni ?

Disa foto jane duke qarkulluar ne rrjetet sociale ne facebook dhe instagram. Foto jane bere publike menjehere duke u shperndare…

4 hours ago
  • Aktualitete

Deputeti nga Serbia Kosova kurrë nuk ka qenë pjesë e Serbisë

Deputetët e Kuvendit të Serbisë, Zharko Koraq dhe Dragan Shormaz, kanë folur në lidhje me çështjen e Kosovës në emisionin…

4 hours ago
  • Aktualitete

Milaim Zeka: “Nese Hashim Thaçi ka dashur ta jap Veriun per Presheven, Albin Kurti po e jep vetem Veriun”

Milaim Zeka: Nēse Thaçi ka dashur ta jap Veriun pēr Preshevēn, Kurti po do ta jap vetēm Veriun.Gazetari dhe mode,ratori…

4 hours ago
  • Aktualitete

Aleksandar Vuçiç : Kosova na tregon forcën? Provojeni nëse jau mban !

Pr esidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka folur edhe njëhrë rreth ak sionit të Po licisë së Kosovës ditën e…

4 hours ago
  • Aktualitete

Nese do ju telefononte Aleksander Vucic cfare do i thoshit ?!

Pas situates se krijuar ne veri te vendit dhe pas len.dimeve te policeve tane, tani ne kete moment nese do…

4 hours ago
  • Aktualitete

Xhandarmëria serbe para Vuçiqit këndon këngën “Të nisemi drejt për në Kosovë”

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pas aksionit të Policisë së Kosovës kundër kontrabandës për mallra, ka shkuar në Kralevë për…

4 hours ago
  • Aktualitete

Brnabiçka: ”NATO dhe KFOR ndaloni Albin Kurtin!Përndryshe e ndalim ne”

“Kryeministrja e Serbisë, Brnabiçka, i bëri kërkesë bashkësisë ndërkombëtare që të ndalojnë Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, pasi situata po…

4 hours ago
  • Aktualitete

Isa Mustafa: Albin Kurti po e ben situaten ne Veri, qe te perfitoje nga SHBA

Isa Mustafa ne profilin e tij ne facebook eshte shprehur qe " Une kam informacione te sigurta qe Albin Kurti…

4 hours ago
  • Aktualitete

A po mi jep 50 euro dhe gjithë natën jam e jotja’, shikoni se qfar po bëjn qikat e reja

A po mi jep 50 euro dhe gjithë natën jam e jotja’, shikoni se qfar po bëjn qikat e reja…

5 hours ago