• Aktualitete

Syla: Po na kërcënσn Kurti, do t’u ankohem ambasadave

Kryeministri Albin Kurti, të gjatë një konference të dielën, ka thënë se duhet të ketë ndryshime në krye të organizatave…

1 day ago
  • Aktualitete

Haradinaj: Albin komunisti po krenohet se i ka ulur shpenzimet e darkave – “Nuk e bon asociacionin”

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, ka krit.ikuar qasjen e kryeministrit Albin Kurti. Kjo si shkas i një darke të organizuar…

1 day ago
  • Aktualitete

Kastriot Myftaraj: Ndalone thirrjen e Ezanit në xhamia, kjo më pengon mua e shumë shqiptarëve!

Analisti kont ravers, Kastriot Myftaraj, ka rea guar ndaj hoxhë Osman Musliut, i cili re agoi ndaj vëllait të Myftit…

1 day ago
  • Aktualitete

Çedomir Jovanoviç Unë jam i mendimit se populli Shqiptarë është i Fjalës dhe Besnik

Lideri i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç ka deklaruar se stabil ieti i Serbisë është i mun dur…

1 day ago
  • Aktualitete

‘Lista Serbe largohet nga Qeveria Kurti’

Njohësi i marrëdhënieve shqiptaro-serbe, Fatmir Sheholli, thotë se presidenti serb, mund t’i tërheq ministrat nga Qeveria Kurti, pas situatës së…

1 day ago
  • Aktualitete

Kurti: Macron më pyeti se çfarë mund të japë Kosova për njohjen nga Serbia

Kryeministri Albin Kurti duke folur në Kuvend për heqjen e taksës dhe vendosjen e reciprocitetit ndaj Serbisë, i ka thënë…

1 day ago
  • Aktualitete

Studimet e reja: Meshkujt pa flokë janë më inteligjentë

Në ka një gjë të vërtetë në jetë, është se nuk mungojnë njerëzit e suksesshëm pa flokë. Të paktën sipas…

1 day ago
  • Aktualitete

Parashikuesja e fatit: Donaldi do rikthehet me Borën, ja çfarë ndjen për Beatrixën

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ku ka bërë një parashikim…

1 day ago
  • Aktualitete

Imami nga Deçani kërkon mbylljen e “Big Brother dhe Përputhen ”: Po na deg.jenerojnë rininë? Si mendoni ?!

Imami nga Deçani, Naser Tolaj, po kërkon që të mbyllen emisionet “Big Brother, Përputhen dhe It’s My Love”, që po…

1 day ago
  • Aktualitete

Ajo Mbeti Shtaatzënë Kur Ishte Vetëm 14 Vjeçe, Sot Është Duke Pritur Fëmijën E Saj Të 21-Të. Njihuni Me Familjen Që I Ka Lënë Të Gjithë Pa Fjalë

Njëzet janë tashmë bollëk, por familja Radford pret për fëmijën e njëzetenjëtë.Familja më e madhe britanike përbëhet nga nëna Sue…

1 day ago