Categories: Aktualitete

Pak muaj më parë u gëzua me një djalë/ Olta Gixhari hedh foto me të birin, komentuesja e bën për dy pare: Pse nënë je ti, si e nxjerr djalin ashtu në këtë kohë

Në gushtin e vitit 2020, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin së bashku me partnerin e pagëzuan me emrin e bukur, Amar.Aktorja e dashur për publikun, e cila tashmë jeton në Spanjë me familjen e saj, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Herë pas here ndan me ndjekësit momente mes jetës në Shqipëri dhe Spanjë.Së fundmi, Olta ka postuar në “Instagram” një fotografi të ëmbël ku shfaqet së bashku me të voglin e saj. “Paqja ime”, shkruan ajo krahas kësaj poze kaq të bukur. Hvp v1de0n e mp0shtme dhe dalin pamjet

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

‘Lista Serbe largohet nga Qeveria Kurti’

Njohësi i marrëdhënieve shqiptaro-serbe, Fatmir Sheholli, thotë se presidenti serb, mund t’i tërheq ministrat nga…

8 seconds ago
  • Aktualitete

Sheshel: Shqiptaret janë si “kingja”, Nuk mund te bëjnë asgjë

Udhëheqësi radikal i Serbisë, Vojisllav Sheshel tha sonte se shqiptarët nuk mund të bëjnë asgjë…

4 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përpl.asjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

3 hours ago
  • Aktualitete

Mushkolaj flet për Kurtin: VV iu paska kthy kësaj fores së lodhtë me flamuj kuq e zi

Mushkolaj në një postim në Facebook është shprehur se VV iu është kthyer “forës së…

3 hours ago
  • Aktualitete

Memli Krasniqi I Drejtohet Vjosa Osmanit Turp Të Qoftë E Injorove UÇK-Në

Reagim ndaj presidentes Vjosa Osmani, për mospërmendje të U.ÇK-së në përvjetorin e B.etejës së Koshares,…

3 hours ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashkëluf.tëta.rët menjëherë pas luf.tës në…

15 hours ago