Categories: Aktualitete

Për një dukje elegante, Anxhelina Hadërgjonaj shpenzon më shumë se 1 mijë euro

Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze.Anxhelina Hadërgjonaj pothuajse çdoherë shihet me rroba super të shtrenjta, shkruan.Edhe së fundi veshja e saj ka një çmim të shtrenjtë duke u nisur nga reçip etat dhe deri te këpucët.Faqja “What they wearin” në Instagram, ka publikuar çmimin e një veshje të saj. Bluza e këngëtares nga marka “Hail ie” ka një çmim prej 325 euro, reçipetat 29 euro, fustani i shkurt 720 euro dhe këpucët 520 euro.Pra për vetëm një veshje, Anxhelina Hadërgjonaj shpenzon 1,305 euro.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

21 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

22 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

24 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

25 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

27 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

29 mins ago