Categories: Aktualitete

“Po rren”, “Do të takohemi pas emisionit”, “Çka do me m’bo pas emisionit oj Mimozë”

Një de.bat i a shpër e me gjuhë fy.ese është zhvilluar mes kand.idatëve për qytetin e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila (LVV-Alternativa) dhe Ardian Gjinit(AAK). Gjini i drejtohet kandid.ates së LVV-Alternativa me “po rren”, pasi kjo e kr.itikoi për një projekt gjatë qeve.risjes së tij në Gjakovë. Pas kësaj, ka reag.uar Mimoza Kusari Lila e cila i thotë: “Kujdes gjuhën, se do të takohemi mbas emisionit”. “Çka do me m’bo pas emisionit”, iu kund.ërpërgjigj me një buzëqeshje Gjini /Pamje mePosht

Advertisement

“Jo, jo mu taku mas emisionit po ekziston një fy.tyrë, dy gishta nderë që duhet me u taku me njerëz e me fol normal”, tha pastaj Kusari-Lila.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

36 seconds ago
  • Aktualitete

Si agjente e Enver Hoxhës: Si ndodhi arr.atisja e Vaçe Zelës gjatë turneut në Greqi dhe pse u zem.ërua sigurimi

Nga Emisioni “Vetting” : “Pallati i madh i Kulturës”, mban titullin do.sja e Sigu.rimit të…

2 mins ago
  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

1 hour ago
  • Aktualitete

Ambasadori palestinez në Serbi: Nuk do ta njohim Kosovën!

Ambasadori i Pa.lest.inës në Serbi, Mohammed Nabhan ka bërë thirrje tek vendet arabe që t’i…

1 hour ago
  • Aktualitete

LAJMI I FUNDIT Nga Haga per Hashim Thaçin teper e rende qfar u zbulua

Mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka dorëzuar në Dhomat e Spec ializuara dhe…

1 hour ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

1 hour ago