Categories: Aktualitete

Po të ishte nevoja? A jeni ne gj endje te lu ftoni per vendin tuaj ?

Ngj arjet e fu ndit si gu ri sht i je ni dike i par te gj i th dhe nd e gj u ar se qfar po ndo dh ne ve ri,

Advertisement

Por e gji th si tu a ta eshte n en ko troll dhe sesht asgje per tu shq etsuar per mo me n ti n gj ithqka eshte ne ko ntroll, por se sa jemi te pr egaditur e ka vr ejt edhe serbia

A jeni ne gj endje te lu ftoni per ve ndin tuaj nese do ishte ne vo ja?

Re ciprocitet qe tash me eshte v en per ta rgat ka re vo lt uar serbet dhe ata as e si spo mund ta pr anojn ket fa kt dhe kan bll o ku ar rrugen

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

3 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

3 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

3 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

4 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

4 hours ago