Categories: Aktualitete

Postoí Këngë Në Gjuhën Serbe, Kérс.énohet Shqiptarja: Smundem Më Të Dúroj P…

Një vajzë e re nga Kosova ka marrë komente f yese e kérc.énuese për shkak të një vídeoje të pubI.ikuar në rrjetet sociale.

Advertisement

E reja kishte shpërndarë një vídeo me një këngë në gjuhen serbe dhe duket se zanafilla e kërcé.nimeve nisi këtu.

Përmes një viideo në rrjetet sociale, vajza e cila jetón në Zvicër ka thënë se nuk mund të durojë më këtë pres.íon dhe kërc.énimet që merr në adresë të saj.“Më erdhën shumë komente, shumë shkrime, shkrime si ku je po vina me të mb yt, kena me të p re, tradh.táre e kombit. Kom duru boll ama nëse vinë kësi gjëra nuk mundem më me duru, sidomos shkrimet që më kanë bërë pasi kanë zbuIuar adresën ku banoj”, dëgjohet duke thënë vajza në vídeo.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

3 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

3 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

3 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

3 hours ago