Categories: Aktualitete

Prezantuesja italiane tregon pje.sët int.ime ‘live’ në emision dhela nam në sytë e të gjithëve (VIDEO)

Paola Ferrari, prezantuesja e njohur italiane, ka marrë vë.mendjen e gjithë mediave pas një mom.enti të sikl.etshëm në kamera. For.mat e saj tru.pore janë mjaft të lakmu.eshme nga të gjithë dhe herë pas here prezantuesja nuk nguron ti ndajë ato me ndjekësit në Instagram. Mirepo, këtë herë ajo ka tre.guar më shumë se duhet. V1de0n e keni me p0shte

Advertisement

Edhe pse ndoshta pa da.shje, Ferrari ka treguar pj.esët in.time në emision, teksa kry.qëzonte këm.bët. E sigurisht, ky mo.ment nuk kishte si të mungonte pa u shkë.putur dhe të bënte xhirron të rrjet. Ka komentues të shumtë që shprehin mendimet e tyre por një pjesë shum e madhe e tyre mendojnë se prezantuesja e bëri me qëllim këtë veprim që të merë vëm.endjën e të gjithëve.Vlerësojeni vet:

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago