Categories: Aktualitete

Publikohet fotoja e pare nga arkivat e UÇK-se. Ja cfare permban fotoja po “dridh” gjithe vendin

LAJMI FUNDIT/ Publikohet fotoja e pare nga arkivat e UÇK-se. Ja cfare permban fotoja po “dridh” gjithe vendin HAP FOTEN 5 SVKONDA DHE TE SHFVAQEN PVMJET EKSKVZlVE

Advertisement

Bekim Haxhiu publikon fotografi nga arkiva e UÇK, ka njē poro,si pēr Albin Kurtin.Deputeti i Kuvendit tē Kosovēs nga radh,ēt e PDK-sē, Bekim Haxhiu ka rea,guar ndaj deklaratave se arkivat e UÇK duhet hapur.Pērmes njē shkrimi nē rrjet,in social ‘Facebook’, Haxhiu ka postuar disa fotografi nga Iufj,ta duke iu pērgjigjur kēshtu deklaratave tē Albin Kurtit se arkivat e UÇK duhet hapur.Haxhiu ka shkruar ndēr tē tjera se Albin Kurti po e pranon loj,ēn e Serbisē pēr arkivat joe,kizstencte tē UÇK.Reagimi i plotē:HAP FOTEN 5 SVKONDA DHE TE SHFVAQEN PVMJET EKSKVZlVE

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

45 mins ago
  • Aktualitete

Ambasadori palestinez në Serbi: Nuk do ta njohim Kosovën!

Ambasadori i Pa.lest.inës në Serbi, Mohammed Nabhan ka bërë thirrje tek vendet arabe që t’i…

48 mins ago
  • Aktualitete

LAJMI I FUNDIT Nga Haga per Hashim Thaçin teper e rende qfar u zbulua

Mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka dorëzuar në Dhomat e Spec ializuara dhe…

53 mins ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

59 mins ago
  • Aktualitete

Bekë Berisha: Do tia n.xij jetën Albin Kurtit

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha, ka folur për rolin e dep.utetëve të…

1 hour ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

2 hours ago