Categories: Aktualitete

Qeni bëntë këtë gjë mbi barkun e gruas shta.tzënë, Pastaj gruaja e vë re rrez ikun dhe shkon me vrap në spital..!!

Qentë kanë aftësinë e mrekullueshme për të na bërë të kuptojmë nëse diçka është e gabuar. Ata mund të shohin nëse jemi të tri/shtuar, ner/vozë ose të zem/ëruar vetëm duke parë njëri-tjetrin. Por kjo nuk është e vetmja cilësi që ata posedojnë.Me ndjenjën e tyre të pabesueshme të nuhatjes, ata mund të gjejnë kur diçka nuk po shkon mirë në trupin tonë. Dhe pikërisht këtë e ka bërë Keola. Keola je ton me Ricky-n dhe Alhanna-n në South Yorkshire në Angli.Hvp rjek.jlamen e mp0shtme dhe prit 2 sekonda

Advertisement

Është një anëtar i vërtetë i familjes dhe ajo i adhuron pronarët e saj. Në vitin 2015, Alhanna mbeti shtatzënë dhe Keola e dinte që një mik i ri do të mbërrinte së shpejti. Qeni ishte shumë i lumtur të shihte barkun e zonjës së saj të rritet dita ditës. Ai veproi sikur ta dinte se atje ishte një fëmijë. Por diçka ndodhi shpejt. Hvp rjek.jlamen e mp0shtme dhe prit 2 sekonda

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago