Categories: Aktualitete

QESHARAKE / Syla: Albin Kurti ka hy ka pesë herë n’provim derisa e ka marrë 10-she

Advertisement

Gazetari Valon Syla ishte i ftuar në emisionin Pressing në T7 të cilin temë e diskutimit ishte Albin Kurti në dialog përball Aleksandër Vuçiçi, shkruan Republika Online.

Kritikat për Albin Kurtin janë të shpeshta ndaj Albin Kurtit nga gazetari Valon Syla të cilin ka folur edhe në emsionin Pressing.

Albin Kurti e ka një frikë një paranojë i tutet historisë, në momentin që e sheh Albin Kurti që nuk do të jetë një hero qysh e paramendon vetë se tash futet në dialog më Aleksandër Vuçiçin do të delë njëfarë fitimtari, ai ende mendon që Hashimi, Kadria, Ramushi, Ibrahim Rugova, Fatmir Sejdiu grupi i Vjenës nuk kanë qenë intelegjent sa është ky.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

A ka përhajr, Ganimete Musliu vendos ti jep fund beqaris me këtë person që e njihni të gjithë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu asnjëherë pothuajse nuk ka bërë publike diçka nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

A do e votonit Xhavit Halitin për President në vend të Vjosës?PO apo JO?

Haliti është ndër njerëzit më të paprekshëm në PDK, dhe në vazhdimësi ka qenë në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Si agjente e Enver Hoxhës: Si ndodhi arr.atisja e Vaçe Zelës gjatë turneut në Greqi dhe pse u zem.ërua sigurimi

Nga Emisioni “Vetting” : “Pallati i madh i Kulturës”, mban titullin do.sja e Sigu.rimit të…

1 hour ago
  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

2 hours ago