Categories: Aktualitete

Ramiz Lladrovci është dëshmitar i Speciales…

Gazetari Besnik Krasniqi ka thënë se deklaratat e Ramiz Lladrovcit mund të bëhen sebep që ish presidenti Hashim Thaçi e të tjerët të mbetën në paraburgim.

Advertisement

Ramiz Lladrovci ditë më parë kishte deklaruar se është telefonuar nga Hashim Thaçi e Rexhep Selimi, gjë që sipas Krasniqit mund të përdoret si al.ibi nesër dhe të mos aprovohet kërkesa për lirim me kusht të krerëve të U Ç K-së.

Ndonëse, Ramiz Lladrovci ka deklaruar se ai nuk është thirrur si dësh.mitarë në Hagë ku po gjykohen katër krerët e U Ç K-së.

Postimi i plotë:

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

31 mins ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

32 mins ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

35 mins ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

36 mins ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

38 mins ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

40 mins ago