Categories: Aktualitete

Reagon për herë të parë Armina Mevlani për vjehrrin e saj Berishën : Mos ia qani hallin, akoma su.ndon të gjithë Shqipërinë!

Ish- Kryeministri Sali Berisha u përjashtua nga grupi parlamentar i Partisë Demokratike javën e kaluar, vendim i cili u mor nga Kryedemokrati Lulzim Basha.Vendimi i Bashës ka qenë një nga temat më të diskutuara ditët e fundit, ndërsa sot mesa duket ka zgjedhur që të reagojë edhe blogerja Armina Mevlani, njëkohësisht dhe nusja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Advertisement

Bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, ka bërë një koment në një postim të këngëtares Olta Gixhari, gjë e cila nuk ka shpëtuar nga ndjekësit. Këto të fundit kanë zgjedhur të replikojnë me blogeren, pikërisht pas komentit që ka bërë kjo për Gixharin.“Sa gjynah vjehrri,”– shkruan një orej tyre, ndërkohë që edhe Mevlani nuk ka hezituar t’i përgjigjet.
“Moj ja qaj hallin”– shkruna blogerja.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

8 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

10 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago