Categories: Aktualitete

Rudina Dembacaj e la për Mark Frrokun, ish burri mekanik nis një romancë të re: Asaj i vlon truri për para

Ish- bashkëshorti i aktores Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj duket se ka vendosur të lërë pas dhe të harrojë gjithçka që kaloi me aktoren e humorit, pasi ka ka nisur një lidhje të re dashurie. Aleksi u nda dy vjet më parë me Rudina Dembacajn, ku kjo e fundit u lidh me ish-deputetin Mark Frroku.

Advertisement

Ka qenë vetë Aleksi, i cili ditën e sotme ka bërë publik lajmin se ka filluar një romancë të re dhe se ndihet më i lumtur si kurrë më parë. Në foto ai shihet bashkë me një vajzë, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur, ndërsa kjo e fundit i jep një puthje në qafë.

Nga ana tjetër Rudina ka treguar shpesh se ruan një marrëdhënie të mirë me ish- burrin, me të cilin ka edhe një vajzë. Aleksi ka marrë shumë komente dhe urime nga ndjekësit e tij në Instagram. “Hajt ishalla te ec, jo si ajo tjetra qe i vlo truni te parja. Urime, se dukesh qe je djale i mire”- është një prej komenteve në postimin e tij.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

2 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago