Categories: Aktualitete

Rudina Magjistarit i ndodh e keqja e madhe/ Aman ju lutem mos e besoni, kjo nuk është e vërtetë…

Moderatorja shume e njohur e pasditeve te shqiptareve, Rudina Magjistari se fundmi eshte perballur me nje te papritur aspak te kendshme.

Advertisement

Ne rrjete sociale keto kohe ka qerkulluar nje forme mashtrimi qe eshte perdorur me emrin e tyre per e mashtruar njerez te tjere.Keshtu eshte hapur nje profil me emrin e saj dhe me foto te saj personale, qe shkruan se do te shperndaje para ndjekesve.Mirepo Rudina sapo e ka vene re kete adrese false menjehere ne nje status ne instastory u ka bere thirrje ndjekesve te saj te mos bien pre e mashtimeve te tilla qe mbi te gjitha duken qarte qe jane genjeshtra aspak per tu besuar.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

10 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

16 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

16 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

16 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

16 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

16 hours ago