Categories: Aktualitete

Selmanaj Do të shkarkojmë edhe Vjosen bashkë me Albinin kemi përkrahje të madhe të popullit

Selmanaj : Do të shkarkojmë edhe Vjosen bashkë me Albinin kemi përkrahje të madhe të popullitZeve’ndes kr yemin istri i Kosoves, Driton Selmanaj ka thene se nuk e njehe si presi’dente zonjen, Vjosa Osmani pasi sipas tij, ajo eshte nje ku kull e li derit te Levizjes Vetvendosje, Albin Kurti “Per mua, Vjosa Osmani nuk eshte presi’dente e ketij vendi. Ajo eshte thjesht nje ku kull e Albin Kurtit.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

24 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

26 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

28 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

29 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

30 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

32 mins ago