Categories: Aktualitete

Serbet ne hall te madh me AIbin Kurtin!Nuk po i’a mundeson qeIIimet Serbeve! Petkoviq vjen me dekalrate te rende per Kurtin…

Advertisement

Udhheqsi i Zyrës për Kosovën në Qeve.rinë e Serbisë Petar Petkoviq, i ka replikuar Ministres së Jashtme të Kosovës Donika Gërvalla e cila ka thë.në se Aleksandër Vuçiq dhe Vladimir Putin paraqesin kër cënim për lu ftë në Ballkan.Donika Gërvalla i vetmi i cili e desta.bilizon rajonin është Albin Kurti duke lobuar për Shqipërinë e Madhe duke anash kaluar marrë.veshjet e Brukselit duke bërë ar matosjen deri në dhëmbë të forcave speciale kundër qyte.tarëve të paar matosur në veri të Kosovës, shkroi Petkoviq.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago