Categories: Aktualitete

SHBA-të me reagim të ashpër pas videos ku shifet se si Rama e hedh posht flamurin Amerikan (video)

Gjatë kohës kur Rama ka qenë në krye të Bashkisë së Tiranës, në një takim me mediat, Rama ka hedhur nga tavolina flamurin e Amerikës.
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të pasardhësit të tij në postin e kreut të qeverisë, Edi Rama të disa viteve më parë. Gjatë kohës kur Rama ka qenë në krye të Bashkisë së Tiranës, në një takim me mediat, Rama ka hedhur nga tavolina flamurin e Amerikës.“Instikti i babait shpërthen,”- shkruan Berisha, ndërsa Rama gjestin e heqjes së flamurit e shoqëronte me fjalët: Hiqe mo këtë se më çmendi!Shif v1deon me p0shte:

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

1 day ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

1 day ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

1 day ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

1 day ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

1 day ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

1 day ago