Categories: Aktualitete

Sheshel : Ne Do Te Rikthehemi Ne Kosove Perseri Asgje Ska Ndodh Me 99-Ten Qka Mundet Me Ndodh Tashme

“Çdo gjë që është e jona duhet ta kthejmë dhe në këtë ll ogarisim në Rusinë dhe Kinën” ka d eklaruar kreu i Par.tisë rad.ikale Vojislav Sheshel në e misionin “Çirilica”.

Advertisement

Sipas Sheshel ne duhet të iu bëjmë të gjithëve të ditur se do të mbrojmë Srpska nëse ajo s ulmohet.

Po në këtë em ision Dr Branislav Nestoroviç ka d eklaruar se t endenca që kanë vende të caktuara për të im ponuar unita.rizmin e Bosnjës dhe Hercegovinës .

Previous
A do ta votonit Kadri Veselin po të kandidonte për Kryeministër nëse lirohet nga gjykata speciale?

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

16 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

16 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

16 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

16 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

16 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

16 hours ago