Categories: Aktualitete

Shqiptari vjen nga Anglia, por sapo zbret në Rinas kap kokën me duar nga ajo që i ndodh

Një emigrant e ka p ësuar sapo ka zbritur në aeroportin e Rinasit, duke u kthyer në atdhe, në mënyrën më të keqe të mundshme. A.M., 52 vjeç, banues në Angli, gjatë pasdites së djeshme ka mbërritur në aeroportin e Rinasit.

Advertisement

Por në momentin që do kryente proce.durat rutinë, ai ka mbetur i sho.kuar, pasi nuk po gjente dokumentet dhe as portofolin.52-vjeçari ka bërë direkt deno.ncim në komisa.riatin e Rinasit, duke thënë se i ka humbur portofoli me një sasi vlere monetare dhe dokumentet personale.

Ai ka hedhur dyshime se mund t’ia kenë vjedhur, ndërkohë që lidhur me këtë ngjarje, materialet iu referuan Pro.kurorisë së Krujës për vlerësim.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

3 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

3 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

3 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

4 hours ago