Categories: Aktualitete

Si e vlerësoni vendimin e Bashës për përjashtimin e Berishës nga Grupi Parlamentar i PD-së?! Jepeni mendimin tuaj

Në emisionin “L og.” mbrëmjen e sotme është diskutuar rreth sondazhit të publikuar në Abcneës.al, ku pati një bum kl ik imesh.Stafi i Abcnews. al, publikoi në rrjet sondazhin me pyetjen “Si e vlerësoni vendimin e Bashës për përjashtimin e Berishës nga Grupi Parlamentar i PD?”

Advertisement

Këtij sondazhi deri në minutat e fundit iu përgjigjën 8 286 qytetarë. 61% të tyre mendonin se Basha ka marrë vendimin e duhur për Berishën, ndërsa 38% të tjerë mendonin se ka marrë një vendim të gabuar. Ndërkohë 1% është përgjigjur “nuk e di”. Po ju si e vlerësoni këtë hap?! Jepeni mendimin tuaj

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

14 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

14 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

15 hours ago