Categories: Aktualitete

Si nëpër filma ish e dashura i shfaqet me fustan nusërie ditën e dasmës (Video)

Një e papritur i ka ndodhur të fundmi një çifti ditën e dasmës. Teksa ata kanë qenë duke celebruar dashurin e tyre, dhëndrin e ka gjetur beIaja pasi në sallën e dasmës është shfaqur ish e dashura e tij.Ai ka mbetur pa fjalë kur ish-partnerja është shfaqur me fustan nusërie para tij dhe nuses. Në një video të shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale dhe në të gjitha mediat botërore, shihet se ish-partnerja e tij është duke qarë dhe bërtitur me të madhe dhe e ka kapur dhëndrin për dore dhe i lutet që të mos martohet.

Advertisement

Ndërkohë sipas ‘Daily mail’ ajo dëgjohet duke thënë se gjithçka ishte faji i saj dhe i kërkon të bashkohen përpara bashkëshortes së tij, e cila po priste të martohej. Bashkëshortja e djalit kinezë thuhet se ishte e shokuar dhe ka anulluar dasmën duke u larguar e zemëruar pas skenës së papritur.Për të parë vi’doen e plotë sht’ yp re k’la.men më po0shtë ..

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

1 hour ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

1 hour ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

1 hour ago