Categories: Aktualitete

Skandal: “Arben Ahmetaj i dhuroi dashnores një apartament”

Publicisti Kastriot Myftaraj ka hedhur ak.uza shumë të forta mbi ministrin e Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj.Nëpërmjet një statusi në Facebook ai ka publikuar fotografinë e një v.ajze, me të cilën sipas tij ministri ka një lidhje jashtëmartesore. Sipas tij, Ahmetaj i ka dhu.ruar va.jzës në fjalë një apartament në kryeqytet. Ndiq rejkIAmen per lajmin e pl0te

Advertisement

Statusi i plotë i Kastriot Myftarajt:

Fotografia e dashnores që mban në xhepin pranë zemrës ministri Arben Ahmetaj. Ministri Arben Ahmetaj nuk ka rënë në dashuri veç me dy bukuroshe që janë Financa dhe Ekonomia, të cilat së bashku përbëjnë portofolin e Ministrisë së tij shumë fitim.prurëse. Ky ministër, i cili ka nofk.ën “Tigri”, është i famshëm edhe për historitë e tij të shumta të dashurisë. Ministri Arben Ahmetaj i përzgjedh dashnoret e tij që të ngjajnë me aktore te njohura të Hollywood. Ndiq rejkIAmen per lajmin e pl0te

E dashura e tij e preferuar është kjo zonjushë të cilën e shihni në këtë fotografi, të cilën Ministri Ahmetaj e mban në xhepin e kostumit në anën e zemrës. Është zonjusha E… a H…a të cilën Ministri e ka punësuar atë si drejtoreshë të rëndësishme në një kompani të telefonisë mobile jo se zonjusha ka nevojë për rrogë, por sepse asaj ia kërkon personaliteti që të ketë një punë sa për sytë e botës si i thonë fjalës, e për t’ u just.ifikuar para familjes, se me çfarë jeton. Kuptohet që në kompaninë ku ajo punon janë të lumtur nëse nuk e shohin fare, sepse rrogën ia japin si shpër.blim për favoret që iu bën dash.nori i saj pushtetar. Ndiq rejkIAmen per lajmin e pl0te

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

15 hours ago