Categories: Aktualitete

Skandal në Shqiperi/ Çifti largohet nga hoteli një ditë para rezervimit: Pronarët i dalin para makinës, vajza e vogël e ciftit nuk i ndal lotet, e tmérruan

Një tjetër episod asapak i pranueshëm për turizmin shqiptar është regjistruar në fundjavë, në jug të vendit. Video është bërë virale në rrjetet sociale; dy persona i dalin para makinës një çifti pushuesish që ishin larguar nga hoteli një ditë para rezervimit.Një ngjarje si ajo e biznesmenit Mihal Kokëdhima, i cili dy vite më parë iu hodh para makinës turistëve nga Spanja dhe eci për disa metra mbi kofano. Ngjarja u pasqyrua dhe në mediat e huaja dhe për pasojë restoranti në pronësi të tij u shkatërrua.

Advertisement

Një ngjarje pothuajse e njëjtë është regjistruar në Livadhja, ku pronarja e një hoteli i ka dalë para çiftit të turistëve që kishin qëndruar në hotelin e saj, ndërsa aty afrohet dhe një person tjetër, që po ashtu tenton t’i ndalojë.Turistët kishin bërë rezervim për tre ditë, por të pakënaqur nga kushtet, janë larguar një ditë më para. Pronarja e hotelit u është vënë pas me makinë dhe iu ka bllokuar rrugën. Ajo pretendon se çifti u ka dj egur çarçafët. Më e trond itura nga kjo ngjarje, është një vajzë e vogël e çiftit që qan brenda makinë. Shif rejkIamen e p0shtme dhe prit 3 sekonda dalin pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago