Categories: Aktualitete

Sondazh Online : A do te merrni pjese ne prot.esten kunder Albin Kurtit? PO/JO

Orga.nizata e Vete.ranëve të Lu.ftës së UÇK-së sot ka mbajtur mbledhje pas arr.estimit dhe lirimit të vete.ranit Faik Fazliu. OVL, përmes një komunikate për media ka thënë se instituci.onet e Kosovës kanë dalë jashtë vlerave kombëtare.

Advertisement

OVL e UÇK-së ka njoftuar se më 12 qershor do të mbahet prote.stë, ndërsa është thënë se kryem.inistri Albin Kurti dhe ministrat Donika Gërvalla e Xhelal Sveçla po e ak.uzojnë UÇK-në, raporton Gazeta Express.

Sponzor

Komunikata e plotë e OVL-së së UÇK-së:

Kryesia e Orga.nizatës së Vet.eranëve të Lu.ftës së UÇK-së, në mbledhjen e mbajtur sot më 7 qershor 2021, diskutoj për situatën aktua.le në Kosovë dhe del me këto qëndrime me të cilat i drejtohet opinionit publik:

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

14 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

14 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

14 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

14 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

14 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

14 hours ago