Categories: Aktualitete

Syla: Albin Kurti ka hy ka pesë herë n’provim derisa e ka marrë 10-she (Video)

Gazetari Valon Syla ishte i ftuar në emisionin Pressing në T7 të cilin temë e diskutimit ishte Albin Kurti në dialog përball Aleksandër Vuçiçi, shkruan Republika Online.Kri.tikat për Albin Kurtin janë të shpeshta ndaj Albin Kurtit nga gazetari Valon Syla të cilin ka folur edhe në emsionin Pressing.

Advertisement

Albin Kurti e ka një frikë një paranojë i tutet historisë, në momentin që e sheh Albin Kurti që nuk do të jetë një hero qysh e paramendon vetë se tash futet në dialog më Aleksandër Vuçiçin do të delë njëfarë fitimtari, ai ende mendon që Hashimi, Kadria, Ramushi, Ibrahim Rugova, Fatmir Sejdiu grupi i Vjenës nuk kanë qenë intelegjent sa është ky. Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

9 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

11 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago