Categories: Aktualitete

Sylejmani Selimi: Çka po folni more, Normal që Albin Kurti ka qenë në U Ç K

Ish-k0 ma n da n ti i pë rgjithshëm i U Ç K-së Sylejman Selimi e ka dhë në pë rgjigjen e py etjes që e pa ra sh tr oi kr yeministri Albin Kurti për të në Ku ve nd mbi atë se a ka qe në pjesë e U Ç K-së.

Advertisement

Selimi ka thë në se Kurti ishte pj esë e U Ç K-së dhe se me të ka pa së di sa he rë bi se da.

“No rmal që Albin Kurti ka qe në pj esë e Us htrίsë Çlί rίmtare të Kosovës dhe ne je mi ta ku ar di sa he rë me të gja të lu ftës”, tha ai në A T V.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

3 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

3 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

7 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

7 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

7 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

7 hours ago