Categories: Aktualitete

Syzet e famshme të B amir Topit, Ish- Presidenti e pranon: Çmimi 60 mijë$, 3 njerëzit e vetëm në Shqipëri që i kanë, ja cilet

Syzet e Bamir Topit janë një detaj që ka rënë gjithnjë në vëmendjen e publikut. Ish-Pres/identi thuajse nuk i heq kurrë këto syze dhe ka pranuar se ato janë aspak të lira. I pyetur nga Bieta Sulo në emisionin e saj disa muaj më parë, Bamir Topi është shprehur: “Syzet janë jo të lira, të rralla por syze që i shkojnë formatit tim”.Dhe në fakt, këto syze janë prodhim i limituar dhe shumë pak njerëz kanë mundësinë t’i blejnë. Sipas një kërkimi rezulton se syzet janë “Dip/lomat I” nga Maybach dhe kushtojnë 60 mijë dollarë. Të tilla syze në Shqipëri kanë vetëm 3 persona, dep/uteti Tom Doshi, djali i kryemin/istrit, Greg Rama si dhe Bamir Topi.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

15 hours ago