Categories: Aktualitete

Të hetohet Avdullah Hoti për dallaveret me Pakon e Rimëkëmbjes

Para se të bëhet kryeministër, pata bërë njw shkrim me titull “Dullë tërhiqu, mund të digjesh”, në ditët kur po flitej për ndërtimin e qeverisë në kohë krize pas rrëzimit të qeverisë Kurti, në mars të vitit të kaluar”. Hvp mark,etIn gun 5 svkonda vazhdo PVMJET EKSKLVZlVE

Advertisement

Ishte e ditur botërisht se Avdullah Hoti është vegël në duart e Hashimit dhe Isës, dy arkitektëve të abuzimit me pushtetin, me Dullën si mjet për të arritur qëllimet e tyre. Dhe janë pikërisht kjo dyshe, me oligarkët e tyre që kanë përfituar më së shumti nga Pakoja e Rimëkëmbje Hvp mark,etIn gun 5 svkonda vazhdo PVMJET EKSKLVZlVE

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago