Categories: Aktualitete

Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes së tyre? Dyshja nisin thumbat me njëri-tjetrin

Pak kohë më parë u zbulua lidhja e Teas dhe Beartit, pasi fotot e tyre duke u puthur bënë xhiron e rrjetit. Pasi e pranuan dhe vetë publikisht, ata nuk i kursyen fotot dhe dedikimet romantike në rrjete sociale. Mirëpo së fundmi dyshohet se diçka ka ndodhur.Dyshja po përfliten për një ndarje të mundshme dhe shkak janë bërë pos timet e tyre në Instagram. Pak ditë më parë, Tea, Bearti, mamaja dhe motra e Beartit dhe shoku i ngushtë i Teas u nisën drejt Turqisë për të festuar ditël indjen e Teas. Mirëpo nuk dihet çfarë ka ndodhur sepse në një bashkëbisedim me ndjekësit, ish-konkurrentja e ‘Përp’uthen’ ka treguar se nuk është e lumtur dhe se nuk e ka festuar ditëlindjen. Hvp v1de0n e mp0shtme

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

6 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

8 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

10 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

11 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

12 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

14 mins ago