Categories: Aktualitete

Tmerrυese! 17 vjeçarja pêrdhυnohet për herë të dγtë nga të njëjtët persona: Për 5-6 orë qëndroνa e rrêmbγer

Një ngjarje sa e rëndë aq edhe tm erruese ka ndodhur në Tiranë, ku një 17 vjeçare nga Fushë Kruja është përd hunuar për herë të dytë nga të njëjtët persona që ishin dë nuar 1 vit më parë po për përd hunimin e saj. Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

Për t’i shpëtuar përsëritjes së ngjarjes, ajo u shpërngul në Tiranë, por dy prej personave u liruan nga bu rgu dhe kanë marrë sërish vik timën duke e mbajtur pe ng për 5-6 orë. Njëri prej personave të liruar u la në “arr est shtëpie” ndërsa tjetri në “detyrim paraqitje”, por ia dolën që të kapnin vajzën dhe ta dërgonin në një zonë që nuk e njihte për ta dh unuar sërish dile e kërc ënuar që të tërhiqte de noncimin për shokët e tyre. Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Teksa kryenin aktin, ata morën me kamera familjarët e 17-vjeçares. Në një intervistë për “Shqipëria Live”, vajza ka treguar se si ndodhi sërish rrë mbimi ndërsa rrëfeu se është larguar nga Shqipëria. Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

3 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

3 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

7 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

7 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

7 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

7 hours ago