Categories: Aktualitete

TURP/ Albin Kurti i hallakat qytetaret e Kosoves, e gjithe Kosova po habiten nga shifrat marramendese te hotelit luksoz ku po qendron Albini me familje

TURP/ Albin Kurti i hallakat qytetaret e Kosoves, e gjithe Kosova po habiten nga shifrat marramendese te hotelit luksoz ku po qendron Albini me familje.JU FTOJM TE SHT YPNI ME POS HT DUKE NA E MUNDESUAR MIREMBAJTJEN E KESAJ FAQE FLM

Advertisement

‘Rrafsh 547 euro’: Kaq kush,ton një natë në hotelin luks,oz ku po qëndron Kurti në Greqi.Hoteli ku po qëndron kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe fami,lja e tij, është mjaft luksoz ku nata për një çift dhe një fëmi,jë kushton saktësisht 547 euro, shkruan Gazeta Metro.Albin Kurti ka gjet,ur kohën që të akomodohet në një hotel luksoz në Greqi.Ai është në një vi,zitë disa ditore në shtetin helen, teksa dy ditë më parë qënd,roi në resortin super luksoz ‘Grand Resort Lagonissi’, i cili është i pozici,onuar përgjatë rivierës së Athinës.Qëndrimin e Kurtit në hotelin luksoz ‘Grand Resort Lagonissi’ e ka zbulu,ar ish kryeministri i Greqisë, George Papandreou, në një shkrim në llogari,në zyrtare në Facebook, ku shprehu mirë,pritje për Kurtin dhe familjen e tij.JU FTOJM TE SHT YPNI ME POS HT DUKE NA E MUNDESUAR MIREMBAJTJEN E KESAJ FAQE FLM

Grand Resort Lagonissi, është një res,ort turistik me katër yje i cili është i pozici,onuar përgjatë rivierës së Athinës, rreth 22 kilometra larg Aeroportit Ndërkombëtar të kryeq,ytetit grek.Çmimi për një natë për një çift dhe një fëmi,jë sipas ‘booking.com’, në këtë hotel kusht,on saktësisht 547 euro. Në këtë çmim përfshihet fjetja dhe mën,gjesi, derisa nuk dihet se kush e ka paguar qënd,rimin e Kurtit në këtë hotel.Ndërkaq kujtojmë se Kurti ishte pjesë e edicio,nit të 23-të të Simpoziumit të Symit të organizuar nga ish kryemini,stri i Greqisë, George Papanderou.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago