Categories: Aktualitete

U bëmë gaz i botës: Shqiptari vr.et pensionistin italian duke tërhequr para në bankomat

Tentoi të kundërshtojë 2 grab.itësit që i kërkuan paratë e sapo-tërhequra në një bankomat, por ata qëlluan me 2 p.lum.ba në b.ark të cilët i mo.rën jetën. Është kjo historia e 69-vjeçarit italian Giovanni Caramuscio, ish-funksionar banke tashmë në pension që u v.ra mbrëmjen e së shtunës në Lequile të Leçes në Itali.Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

Ngj.arja ndodhi në sytë e bashkëshortes së po pri.ste në makinë. Njëri nga gra.bitësit ishte i ar.mato.sur me një pis.toletë Be.retta të kal.ibrit 9. Mediat italiane shkruajnë se policia ka arr.estuar njërin nga agr.esor.ët. Ai është Paulin Meçaj, 31 vjeç ndërsa aut.ori tjetër është ende i paid.entifikuar.Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago