Categories: Aktualitete

U prish bota thuaj/ Babai 45-vjeç kap të bijën me zör dhe e bën me të në krevat

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Nafpaktia të Greqisë, ku një 45-vjeçar dys hohet se ka përd hunuar vajzën e vet 14-vjeçare. Sipas mediave greke, bëhet fjalë për persona që nuk janë me origjinë greke, ndërsa nuk përcaktohet nga cili shtet janë.Ndër të tjera, raportohet se de noncimi në p olici është bërë nga anëtarët e familjes. 14-vjeçarja iu nënshtrua një ekspertize mjekoligjore, ndërsa 45-vjeçari është marrë në par abu rgim. Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përpl.asjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

2 hours ago
  • Aktualitete

Mushkolaj flet për Kurtin: VV iu paska kthy kësaj fores së lodhtë me flamuj kuq e zi

Mushkolaj në një postim në Facebook është shprehur se VV iu është kthyer “forës së…

2 hours ago
  • Aktualitete

Memli Krasniqi I Drejtohet Vjosa Osmanit Turp Të Qoftë E Injorove UÇK-Në

Reagim ndaj presidentes Vjosa Osmani, për mospërmendje të U.ÇK-së në përvjetorin e B.etejës së Koshares,…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashkëluf.tëta.rët menjëherë pas luf.tës në…

15 hours ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mihrije Braha: Më vie shumë TURP i madh që jam nga Kosova, na jemi familje e ngritur shumë

Mihrje Braha është prezente në ekranet tona televizive qysh nga koha e para luftës, duke…

23 hours ago