Categories: Aktualitete

U Shpall Vajza Më E Bukur Në Botë Para Dy Vitesh, Shihni Si Duket Tash

Kur para dy vitesh është shpallur si vajza e vogël më e bukur në botë, Anastasija Knjazeva ua ka vjedhur zemrën të gjithëve.Atëherë nga froni e ka zbritur, po ashtu, një ruse, Kristina Permenoven, ndërsa karriera e saj, ndonëse o ka pasur vetëm pesë vjet, ka nisur rrufeshëm përpara.Shtjy p re e k l.amen me p0sht

Advertisement

Vajza me sy të depërtueshëm të kaltër, tash ka 1.400.000 përcjellës, ndërsa është fytyrë mbrojtëse e shumë kompanive. Të gjithë ata, të cilët kanë punuar me të thonë se është shumë e natyrshme para kamerave dhe se pozon sikur t’i kishte 25, e 5 vjet. Për shkak të bukurisë së natyrshme, në fotografi thjesht duket si kukull.Shtjy p re e k l.amen me p0sht

E ëma e saj kujdeset që përditë të nxjerrë foto të reja në profilin e saj në Instagram, ndërsa çdo fotografi ka me qindra komente pozitive. Pos karrierës së suksesshme të modeles, Anastasija është e talentuar edhe për muzikë, kështu që kjo bukuroshe nuk mundet pa piano e mikrofon. Që tash e quajnë fëmijë mrekulli.Shtjy p re e k l.amen me p0sht

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

2 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

4 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

5 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

7 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

8 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

10 mins ago