Categories: Aktualitete

‘Urime Bab Ditelindjen’ – Djali Fatmir Limes Me Dhurat Mega Te Shtrejt Per Babain (FOTO)

Kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate sot ka ditëlindjen.

Advertisement

Fatmir Limaj mori një urim plot dashuri nga djali i tij Durimi.

“Shume urime për me te shtrenjtin tim dhe te familjes sonë! Edhe 121 te lumtura, ashtu siç vetëm ti e meriton”, ka shkruar në postim.

Rikujtojmë se, Fatmir Limaj ka lindur me 4 shkurt në vitin 1971 dhe sot mbush 50 vite. Politikani i njohur kosovar ka një karrierë të gjatë në politikë dhe vazhdon të jetë pjesë e saj.

Theksojmë, se ai po garon në këto zgjedhje si kandidat për kryeministër.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

10 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

16 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

16 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

16 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

16 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

16 hours ago