Categories: Aktualitete

Vali Corleone: Albini eshte ILLUM|NATI, ai e pergjysmon Serbine me nje fishkllime

Vali Corleone ne nje shkrim ne profilin e tij facebook ka folur edhe per Albin Kurtin duke i thene shqiptareve se rrini rahat se Albin Kurti eshte ILLUM INATI, pasi qe ai pak me dashte me nji fishkllime ta pergjysmone harten e Sebise, ndash besoni ndash jo

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LAJMI I FUNDIT Nga Haga per Hashim Thaçin teper e rende qfar u zbulua

Mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka dorëzuar në Dhomat e Spec ializuara dhe…

4 mins ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

11 mins ago
  • Aktualitete

Bekë Berisha: Do tia n.xij jetën Albin Kurtit

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha, ka folur për rolin e dep.utetëve të…

15 mins ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

48 mins ago
  • Aktualitete

Memli Krasniqi: E mundëm djalin e Hamzës, fitore e madhe e PDK

Memli Krasniqi tashme edhe kryetar i PDK dha nje deklarate te forte por qe te…

1 hour ago
  • Aktualitete

Sa katrorë shihni në fotografi? Mendoni mirë, pak njerëz janë përgjigjur saktë

Kjo fotografi po behet virale pasi qe shume njerez po fillojne te mendojne por askush…

1 hour ago