Categories: Aktualitete

Valon Syla poshtëron punën e Një.sisë Spe.ciale: “Një.sia Spe.ciale veç ka nejt edhe ka hangër pashteta” (Video)

Ana.listi i njohur, Valon Syla ka qenë tejet ner.voz sonte në emisionin “Pressing” në T7.

Advertisement

Derisa po deba.tonte me Ermal Sadikun dhe Tomë Gashin për aks.ionin në veri, Syla ka shpërfaqur mllefin e tij pasi sipas tij asgjë nuk është duke u bërë në rrafshin praktik në veri, transmeton Indeksonline.

Në fillim të videos, Syla dëgjohet duke thënë se Një.sia Sp.eciale vetëm është duke qëndruar atje dhe po hanë pashteta.

Për më shumë shikojeni videon:

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Prifti serb: Ka ardhur koha që të kthehemi përsëri në Kosovë

Nuk resht së politizuari dhe polarizuar sítuatën kreu i Kishës Ortodokse: Do të kthemi në…

5 hours ago
  • Aktualitete

Nga SHBA vjen lajmi qe po dridh Ballkanin – Greqia drejt njohjes së Kosovës?!

Kosova temē nē takimin e Dendias me Blinkenin: A po lēviz Greqia drejt njohjes? Shtetet…

5 hours ago
  • Aktualitete

Testamenti pasuror që ja mbajti të fshehur Nexhmija burrit të saj Enver Hoxhës në ’81-in dhe pas v.dekjes së tij, shkoi në….

Publikohen disa dokumenta të rralla arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të…

5 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

5 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

5 hours ago
  • Aktualitete

Selakoviq:Thaçi është ka’sap i Ballkanit, i thotë Osmanit se Vuçiqi është presidenti yt

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Nikola Selakoviq, në fjalën e tij në mbledhjen e Këshillit…

5 hours ago