Categories: Aktualitete

VIDEO: Mërgimtari nga Zvicra thotë se i pa tri UFO duke ardhur me aeroplan në Kosovë

Mërgimtari, Luan Dana i cili po vinte nga Zvicra në Kosovë me aeroplan, po pretendon se ka filmuar UFO (objekte të paidentifikuara) derisa po shikonte kah dritarja.
Ai në një lidhje në emisionin “DIREKT” të ATV-së, ka treguar se si arriti që t’i filmonte këto objekte që në video shihen vetëm si pika të bardha që zhduken brenda pak sekondash nga qielli.“Kisha një biletë udhëtimi me datë 22 prill. Pas ngritjes së aeroplanit pas 10 minutave nisa të xhirojë,” – tregoi Dana. sht yp mark.etingun e p0shtem

Advertisement

“Gjatë xhirimit unë nuk pashë asgjë. Pas kthimit në Kosovë po shihja videon të ngadalësuar dhe i pashë tri dita të bardha me një shpejtësi të madhe dhe në fund të videos i pash edhe dy të tjera,” – shpjegon tutje ai.Dana në “DIREKT” tregoi se pasi e pa këtë video në xhirim të ngadalësuar erdhi në përfundim që në fakt, sipas tij, paska diçka atje lartë dhe se beson që ekzistojnë edhe jetë tjera në hapësirë.Rrëfimin e tij mund ta ndiqni nga minuta 17:54. sht yp mark.etingun e p0shtem

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përpl.asjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

3 hours ago
  • Aktualitete

Mushkolaj flet për Kurtin: VV iu paska kthy kësaj fores së lodhtë me flamuj kuq e zi

Mushkolaj në një postim në Facebook është shprehur se VV iu është kthyer “forës së…

3 hours ago
  • Aktualitete

Memli Krasniqi I Drejtohet Vjosa Osmanit Turp Të Qoftë E Injorove UÇK-Në

Reagim ndaj presidentes Vjosa Osmani, për mospërmendje të U.ÇK-së në përvjetorin e B.etejës së Koshares,…

3 hours ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashkëluf.tëta.rët menjëherë pas luf.tës në…

15 hours ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mihrije Braha: Më vie shumë TURP i madh që jam nga Kosova, na jemi familje e ngritur shumë

Mihrje Braha është prezente në ekranet tona televizive qysh nga koha e para luftës, duke…

23 hours ago