Categories: Aktualitete

Video / Min.istri i Mbr.ojtjes mungon në pa.rlament dhe shijon jetën e natës në Tiranë

Dje në Kuv.endin e Shqipërisë u mbajt seanca e rëndësishme ku qev.eria e re mori votë.besimin nga Parla.menti. Debatet dhe proçedurat zgjatën rreth 20 orë duke bërë që se.anca të mbyllej pas mesnate.

Advertisement

Ndër deb.atet që “nd.ezi” sallën e Kuv.endit, ishte kur op.ozita kërkoi prezencën e Kryemi.nistrit Edi Rama, ku ky i fundit prej orësh mungonte dhe u shfaq në Parl.ament në orën 18:00 dhe jo në 17:00 siç ishte njoftuar nga Kry.etarja e Parl.amentit Lindita Nikolla.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

9 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

11 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

12 hours ago