Categories: Aktualitete

(Video)Berisha Degje.eneron Sërish Bashën Pasi E Hoqi Nga PD-Ja/ Ja Nxjerr Gjitha Të PaIarat

Ish-kryem.inistri Sali Berisha është i bindur për një marré.veshje të fshehtë mes krye.tarit të pa.rtisë së tij Lulzim Basha dhe kryemin.istrit Edi Rama, që çoi në përjashtiimin e tij nga grupi i PD.Berisha ka pérf.orcuar akú.zat duke pöstuar një vídeo në faqen e tij në ‘Facebook’, ku shprehet se Rama mund të blejë dhe të shesë Bashën, por kurrë Par.tinë Dem.okratike dhe demo.kratët shqiptarë.“Mund të blesh dhe të shesësh Edi Rama, Lulzim Bashën. Por, kurrë Par.tinë Demokr.atike dhe demok.ratët shqiptarë. Kjo është përfund.ímtare. Je i páshpresë”, shprehet ish-kryemi.nistri Berisha.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

9 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

10 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago