Categories: Aktualitete

Virusi ia mori jetën një 18-vjeçares, ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë

Vikt.ima 18 vjeç që u regjistrua në raportin e 24-orëve të Minist.risë së Shëndetës.isë, është një shtatzënë.

Advertisement

Ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë, por në spi.tal është paraqitur me sim.ptome të zhvilluara të sëmu.ndjes. Ka pasur edhe sëmu.ndje gjenetike të zemrës „ellis van creveld’’ .Në fillim ishte pranuar në Spi.talin e Gejvgjelisë, por meqë gjendja ka shkuar duke u përke.qësuar, pas 24 orëve është transferuar në Klinikën në Shkup.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

2 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago