Categories: Aktualitete

Vullnet Krasniqi pjesëtarë i L.G.B.T.I-së: Flamuri shqiptarë është një le ckë koti, unë i përkas flamurit me ngjyra dhe mburrem me të

Gazetari Vullnet Krasniqi në emisionin Pres.sing të T7, ka folur për ka.uzat që sipas tij duhet t’i ketë komu.niteti L.G.B.T.I. Krasniqi tha se flamuri L G B T I është si mbolikë, por gjithashtu nuk i pë lqen asnjë flamur, duke pë rfshirë edhe atë shqiptar. Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

“Në një situatë uto.pike është dashur mos me ekz.istu organizatat për mbroj.tjen… do duhej të ishte natyrale, siç edhe është natyrale. Unë personalisht jam… edhe për flamurin, mua nuk më pëlqen as flamuri shqiptar, sepse thjeshtë ai ësht një le.ckë koti i cili përfaqëson shqiptarët, ndërsa unë i përkas me mburrje flamurit me ngjyra. Sht yp rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

16 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

16 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

16 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

16 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

16 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

16 hours ago